Autor stránek:: [ Vytvořeno 04.01.2010 ]
[ Shlédnuto 8409x ]

Narodil jsem se roku 1986 na Moravě, kde jsem až do roku 2006 žil se svými rodiči, kteří mě již odmala vedli k různým outdoorovým aktivitám. Od roku 2006 trvale žiji v Praze, kde pracuji v oboru informačních technologií.

Skloubením několika mých hlavních zájmů programování, cestování a fotografování došlo ke vzniku stránek www.outdoor-activity.cz, které prezentují mou osobu, mé výpravy za outdoorovými aktivitami či se jen snaží inspirovat další aktivní jedince.

Fotografování patří mezi mé nejoblíbenější činnosti a pro zájemce nabízím odkaz na mou „rajče fotogalerii“ na http://xicom.rajce.net, ve které mohou nalézt další mé fotografie.

V oblasti outdoorových aktivit nejsem jednostranně zaměřený a můžete mě potkat jak při lezení ve Štramberku, na procházce v Saském Švýcarsku, při focení v Divoké Šárce či noční Praze, v jeskyních v Srbsku, při výstupu na Pik Lenina v Pamíru, při sjíždění Sázavy, při bruslení na Letné či na pláži v Arabských Emirátech.

Mým velkým cílem je procestovat a poznat, co největší část světa a podělit se s Vámi prostřednictvím těchto stránek o své zážitky.
Rovněž bych si přál najít partnera, který by mi pomohl vyvíjet stránky www.outdoor-activity.cz

Děkuji za Vaší návštěvu a těším se až na tyto stránky opět zabloudíte

Daniel Šarman – autor www.outdoor-activity.cz